Únor 2007

něco o mě ...

21. února 2007 v 9:52 | BS


Narodila jsem se v Brandýse Nad Labem, ale celý život bydlím v Praze a svůj volný čas trávím na naší chalupě na Mělnicku.

Vystudovala jsem střední odbornou školu veřejno - správní, kde jsem se učila právo, veřejnou správu, psychologii a sociologii. Nyní pracuji v cestovním ruchu. Svůj volný čas věnuji příteli, koním, zakrslému králíčkovi a focení.

Od útlého dětství jsem měla ráda zvířata … Nejdříve převažovala láska k psům, kočkám a králíkům poté co jsem navštívila TJ JO Sokol Přívory, který je kousek od naší chalupy, bylo rozhodnuto. Láska ke koním se rozvíjela rychle. Postupně jsem se učila všemu, co se koní týkalo … Nebylo to jen ježdění, ale byla to i spousta dřiny a odříkání … Nikdy jsem toho ale nelitovala … V oddíle se vystřídalo mnoho koní, jsem členkou již 15 let a pamatuji jeho počátky existence.
Úplně prví základy jsem se naučila na kobylce českého teplokrevníka jménem Orina - byl to neobyčejný kůň, ve stáji byla sice přísnější, ale pod sedlem velice trpělivá. Dále jsem se učila jezdit na Borce, Oskarovi, Odetě a Bony. Někteří koníci už mezi námi nejsou, ale moc ráda na ně vzpomínám.

Ale jako každá malá holka jsem měla sen - pořídit si vlastního koně … Tento sen jsem si splnila již 3x, ale v součastnosti bohužel svého vlastního koně nemám :(

Poznala jsem spoustu koní a můžu říci, že každý kůň byl pro mne osobností … Nejdříve jsem trénovala a doufala v nějaký ten závod, ale nakonec jsem zůstala u rekreačního ježdění, které mě plně naplňuje. A když zbyde přeci jen chvíle, tak mám v ruce fotoaparát :)

Tak změna od února 2011 mám valáška haflingera :)))) Zatím dělá jen radost a určitě se začne více objevovat ve fotogalerii :D A aby mu nebylo smutno, tak se stádo rozrostlo ještě o 3 ovce :)